28 sierpnia 2017

Konserwacja

Swoim zasięgiem obejmujemy teren województwa Śląskiego, w szczególności: Gliwic, Zabrza, Katowic, Sosnowca, Bielska Białej.

Gwarantujemy regularną konserwację nowych jak i wieloletnich urządzeń dźwigowych. Pozwoli to utrzymać urządzenia w dobrej kondycji, zapewni bezawaryjność i przedłuży żywotność starych urządzeń. Ciągłe szkolenie konserwatorów, oraz ich wieloletnie doświadczenie gwarantuje sprawną obsługę urządzeń większości producentów obecnych na krajowym rynku.


PAKIETY

Oferujemy wariantowe pakiety usług konserwacyjnych:

Podstawowy

  • okresowe przeglądy i regulacje dźwigu zgodnie z przepisami UDT i instrukcją producenta wykonywane w uzgodnionym terminie. Doradztwo w zakresie koniecznych napraw i wymian, oraz udział pracowników w rocznych odbiorach UDT

Pełny

  • „pakiet podstawowy” rozszerzony o 24 godzinne pogotowie, oraz o usługi związane z usuwaniem i naprawą drobnych usterek

Indywidualny

  • w ramach miesięcznej zryczałtowanej opłaty oferujemy pełną obsługę, naprawy i dostaw wszelkich niezbędnych podzespołów. Pozwala to na zaplanowanie kosztów eksploatacji dźwigów, w dłuższym okresie czasu (zalecane dla właścicieli wielu urządzeń np. spółdzielni)